הדרכת וורדפרס – כי ידע זה כוח

עמוד הבית » מאמרים » מאמרים » הדרכת וורדפרס – כי ידע זה כוח

אם אתם מעוניינים שיבנו עבורכם אתר אינטרנט שמבוסס על פלטפורמת וורדפרס או שיש לכם אתר וורדפרס חשוב שתדעו כיצד לתחזק ולנהל אתר זה. דבר זה ניתן לעשות על ידי השכרת שירותי הדרכת וורדפרס.

השכרת מומחה או ניהול עצמי?

אחד היתרונות של פלטפורמת הוורדפרס היא שמדובר על ממשק שקל מאוד לתפעל. הייעוד המקורי של הוורדפרס היה כמערכת בלוגים ולכן מערכת זו נבנתה עם ממשק ידידותי לקהל המשתמשים בו.  מערכת הוורדפרס מאפשרת ביצוע פעולות בקלות, הוספה מהירה של תכנים ועריכת תכנים קיימים בקלות. לאחר ההדרכה תגלו שקל מאוד להוסיף דפים, ווידג'טים, תמונות וקבצים שונים לוורדפרס ולנהל את אתר האינטרנט שלכם בקלות רבה. אם גם אתם מעוניינים ללמוד בכמה צעדים פשוטים כיצד לנהל את אתר האינטרנט שלכם, דבר שימנע מכם בזבוז מיותר של כסף על ניהול חודשי מקצועי אתם מוזמנים ליצור קשר עם מומחה בתחום הדרכת וורדפרס. כי אין שום סיבה לבזבז כסף אם לא חייבים.

הדרכת וורדפרס – אין זמן

אם אין לכם כוח להתחיל ולבזבז דלק על נסיעה להדרכה ואינכם בטוחים שתוכלו להגיע באותם ימים בהם ההדרכה נערכת, בוודאי תשמחו לדעת שכל מדריך מקצועי שמומחה בתחום הדרכת וורדפרס מודע לדברים אלו ולכן יציע ללקוחותיו הפוטנציאלים את האפשרויות הבאות:הדרכת וורדפרס

  • מגיעים עד אליכם- יש אפשרות לערוך את ההדרכה בבית הלקוח. בצורה כזו אנו נתאים את עצמנו אל לוח הזמנים שלכם ונמנע מכם בזבוז מיותר של דלק, בעיית לוח זמנים ועמידה בפקקים. ההדרכה הינה אישית ומותאמת לצרכיו השימושיים של הלקוח.
  • מדריכים אתכם מרחוק- אם אינכם מעוניינים להתחיל "ולארח" בביתכם, יש אפשרות להדריך אתכם מרחוק על ידי תוכנות שמאפשרות שיתוף של המסך. חשוב לדעת שהתוכנות בהן אנו משתמשים הן תוכנות בעלות רמה אבטחה גבוהה ביותר וההדרכה תלווה במגוון דוגמאות והדגמות בהתאם לרצונו של הלקוח.
  • מנוי הדרכה- ניתן לקנות מנוי הדרכה קבועה. היתרון של מנוי זה הוא שתמיד יש מי שיעזור לכם אם אינכם מסתדרים עם פעולות מסוימות בכל הקשור אל אתר הוורדפרס שלכם. שירות זה אידיאלי עבור כל אדם שמעוניין לנהל את אתר הוורדפרס שלו.

ניהול אתר תוך יום

הדרכת וורדפרס תאפשר לכם לנהל את אתר האינטרנט שלכם תוך יום. אמנם יש הרבה מאוד ללמוד על אפשרויות המערכת, אך הדרכה נכונה של הבסיס תפתח לכם את הדלת ובמהירות לעשייה באתר שלכם. הדרכת הבסיס תועבר ללקוח תוך יום אחד וזאת בהתאם לאפשרויות שצוינו כאן ותכלול את כל הקשור אל ניהול לוח הבקרה אם מבחינת כתיבה ועריכת פוסטים, יצירת עמודים, כל הקשור אל מדיה בסיסית באתר, אפשרויות עיצוב ועוד.