הדרכה על וורדפרס

עמוד הבית » הדרכה על וורדפרס

הדרכה על וורדפרס

וורדפס היא מערכת ידידותית וקלה למשתמש, המערכת מהווה בסיס הן לבניית אתרים בהתאמה אישית והן לניהול בלוג מקצועי או לשם התחביב.

וורדפרס (WordPress), הפכה בעידן הנוכחי למערכת הפופולארית ביותר לבניית אתרים, בה משתמשים מיליוני גולשים, זאת בשל היותה מערכת נוחה, יעילה וקלה, הן ברמת ההתקנה והן ביכולת התפעול השוטף. כל אדם מן השורה, יכול להתקין את המערכת ללא כל ידע בעיצוב או תכנות, וזו כנראה הסיבה שוורדפרס מצליחה להגיע אל כל משתמש. אם נפשט את התהליך, כל שעליכם לעשות הוא להוריד את התוכנה, להתקין אותה, להטמיע עיצוב שמוענק לכם בחינם, לבחור בתוספים הרצויים לכם ולהעלות את האתר לרשת באמצעות אחסון. פשוט לא?

וורדפרס בעלת מערכת ניהול מחזית הטכנולוגיה, הכוללת אפשרויות נרחבות, בין היתר: מערכת תגובות המשתלבת במאמרים שהוזנו, הוספת תגיות, מאמרים, תמונות, סרטונים ועוד. את אתר הוורדפרס שלכם אתם יכולים לעצב באופן חופשי, באמצעות עיצוב אישי או לחילופין באמצעות הורדת תבניות חינמיות. לאחר התקנת המערכת במחשבכם ולאחר בחירת האחסון, הינכם יכולים להוסיף לממשק הניהול תוספים רבים ומגוונים, בין אם זוהי חנות וירטואלית, מנגנון תמונות מתחלפות ועוד. המערכת בנויה על קוד פתוח בשפת PHP ולה מסד נתונים MySQL.

סקולפי מזהה את הרצון ואת הצורך של מאות ואלפי בעלי אתרי וורדפס, בהדרכה מקצועית אודות המערכת ובדיוק לשם כך אנו ערוכים.

גם את רומא לא בנו ביום אחד…
על מנת להצליח להתקין, להעלות, לאחסן ולתפעל אתר וורדפרס, עליכם להגיע עם ראש פתוח, שיאפשר לכם להיחשף לדברים חדשים ולמערכת ידידותית. אם תרצו את עזרתנו, נשמח להעניק לכם הדרכה מלאה ומושלמת על מערכת וורדפרס, על ידי בעל מקצוע מיומן ומקצועי, המכיר את המערכת על בוריה ובעל ניסיון רב שנים.

מה אנו מציעים לכם?

  • הדרכה על וורדפרס בפגישה אישית – יחד איתכם נקבע את היום, השעה והמקום הנוח לכם ונגיע להעביר לכם הדרכה אחד על אחד, בכל נושא שתבקשו ובכל רמה בה אתם נמצאים.
  • הדרכה מרחוק – הדרכה בשיתוף מסך.
    מאזור הנוחות שלכם, נתחבר אל מחשבכם האישי באמצעות תוכנה מאובטחת, ונבצע הדרכה מקצועית ואפקטיבית תוך הדגמה חיה.
  • הדרכה על בסיס קבוע – עבור כל שאלה שתשאלו, תקבלו הסברים מפורטים במייל או בשיחת הטלפון, לרבות צילומי מסך שימקדו אתכם וימחישו לכם את הפעולות הנחוצות. שרות זה הינו יעיל ואפקטיבי, עבור מי שמנהל את האתר או הבלוג על בסיס קבוע ויומיומי.

 

 

רוצים להפוך למומחים בוורדפרס? הדרכה על ידי סקולפי תקנה לכם ארגז כלים, שילווה אתכם לכל אורך הדרך ותשפר את הידע האישי שלכם ואת אתרכם. צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף.