קידום אתר וורדפרס

עמוד הבית » קידום אתר וורדפרס

קידום אתר וורדפרס

לקדם אתר במנועי החיפוש, זו משימה מורכבת הדורשת ידע רב, זמן, משאבים ומחשבה מוקפדת. קידום אתר עתיד להתבצע במספר דרכים, שעיקרן הוא קידום אורגני, אל מול קידום ויראלי.

עוד בשלבים הראשונים של בניית האתר, יש לקחת בחשבון את תהליך הקידום ולבנות מערכת המתאימה למשימה. אתר וורדפרס אשר נבנה בצורה האופטימאלית והנכונה ביותר, מאפשר לכם לנהל את אתרכם בקלות יחסית. זאת, על ידי מערכת ניהול תוכן השולטת על ניהול הדפים, ניהול הקישורים, ניהול התפריטים, ניהול הקטגוריות ועוד. שימו לב כי אתר וורדפרס במהותו, הוא אתר ידידותי וחביב על מנועי החיפוש ולכן הקידום מתנהל בו בצורה טבעית.

קידום אתר וורדפרס – ניהול האתר

מבחינת הגולש קצה, אין הוא מזהה כי האתר מושתת על מערכת וורדפרס, אלא הוא מתרשם מהעיצוב הסופי. למערכת וורדפרס יתרונות מהותיים, המסייעים לכם לקדם את אתרכם ולשווק אותו בצורה מושלמת, בין היתר: תוספי קידום SEO שונים, מערכת ניהול תוכן ידידותית, פיד RSS להפצה אוטומטית של תכנים, ממשקי תגובות לתכנים (כך שהגולשים הופכים אינטראקטיביים בפעילות האתר), הוספת דפים בקלות, מנוע חיפש מובנה, עריכה פשוטה של תוכן, הוספת תמונות בקליק וכך גם לגבי וידיאו, אפשרות לאחסן את האתר בקלות בהווה ובעתיד ועוד תכונות רבות המסייעות לניהול אפקטיבי.

מערכת וורדפרס הינה מערכת אולטימטיבית, לביצוע קידום אתרים ברשת האינטרנטית. התוכנות המובנות במערכת, מאפשרות לכם לבצע בקלות:

  • התקנת תוספים שונים
  • הוספה ושינוי תגיות, תיאורי עמוד ומילות מפתח
  • הזנת תיאורים נפרדים, המוצגים במנועי החיפוש
  • קישור בין עמודים באמצעות עורך הטקסט
  • הכנת טיוטות ולפרסם באתר רק לאחר שערכתם אותם בוודאות ובשלמות ועוד

קידום אתר וורדפרס – המבנה הפיזי

המבנה הפיזי של אתר הוורדפרס, מושלם למטרת קידום האתר. אתרים רבים המבוססים על מערכת וורדפרס, מצליחים למצוא במהירות יחסית את הדרך אל תוצאות החיפוש המתקדמות במנועי החיפוש השונים.

אם גם אתם עתידים לבנות אתר, העדיפו את אתרי וורדפרס, כך תצליחו לתפוס שתי ציפורים בבנייה אחת. מצד אחד האתר אותו תבנו יהיה מקצועי ומרשים ויצליח "ללכוד" את הגולשים, ומצד שני תצליחו להתחבב על מנועי החיפוש ולטפס במהירות אל עבר המקומות הראשונים.

שרותי קידום אתרים

קידום מקצועי ומפוקח, מייצר תנועת גולשים רבה באתרכם. השלב הראשון בקידום אתרים הוא אופטימיזציה, בו מבצעים שיפור וניתוח קוד אתר הוורדפרס שברשותכם, מחקר מילות מפתח, ניתוח מתחרים, כתיבה ועריכת טקסטים בעלי אופטימיזציה, שתילת אלמנטים מקדמים באתרכם ובניית מפת האתר.
לאחר שסיימנו עם הבסיס, נעבור לקידום השוטף, המתבצע לכל אורך השנה. בשלב זה נקים מערך קישוריות ברחבי הרשת ישירות לאתרכם, נרשום את אתרכם למנועי החיפוש ולספריות הרלוונטיות, נבצע ניתוח שוק ונקבע את מידת התחרותיות, נעדכן את אתרכם באופן שוטף בכלל האלמנטים הנדרשים ועוד.

מעוניינים לדעת עוד אודות קידום אתר וורדפרס? צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם