עיצוב אתר וורדפרס

עמוד הבית » עיצוב אתר וורדפרס

עיצוב אתר וורדפרס בהתאמה אישית

סקולפי מתמחים בתכנון, בנייה ועיצוב אתרי וורדפס, משלב האפיון, דרך התכנון, ועד הקמת האתר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
על מנת שהאתר אותו אתם יוזמים, יצליח לענות על הצורך העסקי ולשדר את המסרים באופן בהיר ומהיר, יש להשקיע מחשבה ולהקצות משאבים גם בשלב העיצוב. עליכם לזכור לאורך כל הדרך, כי עיצוב אתר וורדפס, הוא פרמטר מהותי בהצלחתכם העסקית ועל כן יש לבצע זאת במקצועיות ומיומנות. על האתר להציג קונספט גרפי עיצובי אחיד, אשר מותאם לאופי ומסרי בית העסק. באמצעות העיצוב אנו בסקולפי, יוצרים יחד איתכם מיתוג ותדמית מקצועית.

יתרונות העיצוב באתרכם

עיצוב נכון, מקצועי ובהתאם לאופי המיזם, עתיד להבליט יתרונות מהותיים, בין היתר:

  • חיות לאתר – הגולש חש כי חיים שוררים באתר ועל כן הוא נשאב להמשיך ולגלוש בו, להבדיל מעיצוב כושל, בו עוזבים הגולשים את האתר במהירות האפשרית.
  • אווירה ייחודית ומקורית – מקוריות וייחודיות האתר, יבדלו את אתרכם ביחס למיליוני האתרים הקיימים כיום ברשת.
  • העברת תחושות לגולש – באמצעות עיצוב מקצועי, (בחירת צבעים, ביצוע חיתוכים ועוד), ניתן להעביר לגולשים תחושות רבות, בין היתר: אמון, רצינות, מקצועיות ועוד.

עיצוב מקצועי של אתר וורדפס, מתבסס בראשיתו על אפיון נכון איתכם בעלי האתר. צרו קשר והצליחו איפה שאחרים נכשלו.

עיצוב אתר מניע לפעולה

באמצעות עיצוב אתר וורדפרס מקצועי, יש בכוחכם להניע את הגולשים לפעולה ולכוונם אל הפעולות האפקטיביות עבורכם, בין היתר אם תרצו: לגשת לדף צור קשר, למלא פרטים, לענות על סקרים, לבצע רכישה ועוד. עוד טרם תחילת העבודה, אנו משוחחים עם כל לקוח ומפתחים עבורו את השפה העיצובית המותאמת לו באופן אישי. אתם אלו שתגדירו את הדברים החשובים לכם, תספרו לנו מה אתם רוצים לשדר ללקוחות, ואנו נתרגם את כלל המסרים לעיצובים מרהיבים בפיקסלים צבעוניים.

עובדים בשיתוף פעולה

הכישרון וניסיון רב השנים בעיצוב אתרים, מאפשרים לנו להתאים קונספט עיצובי עבור כל לקוח בהתאם למסרים אותם הוא רוצה להעביר. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם כל לקוח, לאורך כל הדרך, החל מגיבוש הרעיון, דרך הסקיצות הראשונות ועד העיצוב הסופי איתו אתם מרגישים שלמים. אנו בונים עבור אתרכם שפה גרפית אחידה, המניעה את הגולש לפעולה, בקלות ומהירות. באמצעות עיצוב מקצועי תצליחו להעביר מסר ברור.

חווית המשתמש

על המעצב לאפיין את חווית המשתמש (UX), ואת השפה הגרפית הנכונה לבית העסק שלכם. כבר אמרנו שלעיצוב חשיבות גדולה בהצלחת האתר? על האתר למלא אחר צרכיו של הגולש במהירות וקלות. חוזקתו של מעצב מקצועי, היא לעצב את אתרכם לא מנקודת מבטו האישית והמקצועית, אלא מנקודת מבטם של הגולשים.

אל תהיו אתר אחד בין אלפי אתרים, היו האתר האחד בין אלפי האתרים. צרו קשר עם סקולפי ויחד נעצב את אתרכם